Media » ARTICLES

Ke$ha: Když se po koncertu nepozvracím, nedala jsem tomu dost!

20. března 2011 v 11:00 | *$ámoška*

LOS ANGELES Čtyřiadvacetiletá zpěvačka Ke$ha nemá dobrý pocit ze svého vystoupení před fanoušky, když po skončení koncertu nepadá na zem polomrtvá. Z pódia se do zákulisí vrací plná škrábanců a na pokraji zhroucení. A taky se tam pozvrací, což je známka toho, že do svého výkonu dala dost.

Zpěvačka prý nemá škrábance z divokého sexu, který taky miluje. "Kéž by to bylo z toho. Ty škrábance jsou z mé show, protože opravdu blázníme. Je to maniakální a mlátíme s kalhotami a děláme různé věci. Kdybych neodešla z pódia na konci noci a nezvracela, neměla bych pocit, že jsem odvedla dobrou práci!" tvrdí Kesha.
Americká hvězda je ale na bolest zvyklá. Nevadí jí ani při tetování, kterých si nechala vytvořit v kůži už několik.
"Já se můžu nechat tetovat jen tak bez ničeho. A jsem v tom také dobrá. To myslím naprosto vážně. Dejte mi dvě minuty, tužku a jehlu a můžu vám klidně udělat tetování," dodala zpěvačka.
Článek je z internetové stránky osobnosti.cz

Ke$ha vydává remixovou desku!

14. března 2011 v 15:55 | *$ámoška*


Zpěvačka Ke$ha vydá na konci března taneční remixové album nazvaný krátce I Am The Dance Commander + I Commander You To Dance: The Remix Album. Objeví se na něm i dvě její No. 1: Tik Tok a We R Who We R.

Koncem loňského listopadu vydala Kesha reedici svého debutu Animal navrch s EP Cannibal a předevčírem na svém oficiálním webu oznámila, že k němu co nevidět přihodí i o poznání tanečnější počin. Její remixová deska s názvem I Am The Dance Commander + I Commander You To Dance: The Remix Album se na pultech objeví už 22. března.
Na remixech se podíleli Switch, DJ Skeet Skeet, Fred Falke, Dave Aude nebo André 3000, který dal do kupy skladbu Sleazy. V tracklistu nebude chybět ani dříve nezveřejněná píseň F**k Him He's A DJ.

 
 

Reklama